
Image not available
AGP 301 Wheels Grey and Silver 17x9 Rims 5x127mm ET-12mm
MFG Number: 301MGMR-79050-12In StockWheels
$199.00
In Stock
Only 22 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 17x9 AGP 301 Grey and Silver wheels 5x127mm with ET-12mm offset. Rims rated for 2,400 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | AGP |
| MFG Number / SKU | 301MGMR-79050-12 |
| Bolt Pattern | 5x127 |
| Diameter | 17" |
| Width | 9" |
| Offset | -12mm |
| Hub Bore | 71.5mm |
| Finish | Grey and Silver |
| Style | 301 |
| Condition | new |
Customer Reviews
No reviews yet. Be the first to review this product!